Kale Outlet Center AVM 7 yaşında

16 Nisan 2014 Çarşamba

“Alışveriş’ in Kalesi” sloganı ile yola çıkan Kale Oulet Center AVM 7’nci yaşını kutluyor. Kale Outlet Center geçmişi çok eskiye dayanan, sahip olduğu mülklerin kiralamasını ve işletmesini yapan 3S Kale Yapı ve Gayrimenkul AŞ kuruluşlarından biri. Aynı zamanda KDM AVM Yönetim ve Danışmanlık Merkezi tarafından yönetiliyor

kale-outlet-center-avm-7-yasinda

2007 yılında Güngören’de kapılarını açan Kale Outlet Center çağdaş yapısı, modern mimari konsepti, mağaza karması, kültürel ve sanatsal faaliyetleri sayesinde bugün ziyaretçilerin buluşma noktası haline geldi. Hafta içi ortalama 15 bin, hafta sonu 27 bin ziyaretçiyi ağırlayan Kale, yabancı ziyaretçiler tarafından da yoğun ilgi görüyor. Aylık turist ziyaretçi ortalaması ise 10 bin.

Sunduğu hizmetin yanı sıra hemen her gün düzenlediği, her yaşı, cinsiyeti ve zevki farklı konseptler ile birleştiren etkinlikleri sayesinde tüketicilerinin gözünde bir eğlence ve yaşam alanı haline gelmeyi başardı.

Kale‘den her kesime eğlence, kampanya, yarışma
Kale Outlet Center, her çarşamba günü pazar kampanyası ile extra indirimli ürünlerle ziyaretçilerin yüzünü güldürürken, 12.00  -14.00 saatleri arasında Sbarro, Popeyes, Hayhay Kebap, Mado, Gönül Kahvesi, Değirmen, Cızbız Köfte, Burger King, Lavzza, Misafir İskender, Bilaküs, Kumpir Max, Etiler Park Büfe, Bereket Döner, Özsüt restoranlarında geçerli olmak üzere 2 menü 10 TL fırsatı sunuyor.

Doğum günü olan çocuklar cumartesi günleri Kale’de buluşarak pasta üflüyor ve sınırsızca eğleniyor. Pazar günleri gençlere yönelik “Kankan ile yarışmaya var mısın?” ile yetenek yarışmasına katılan yarışmacılar birbirinden güzel sürpriz hediyeler kazanırken, hafta içi kadınlar da yeteneklerini sergileyerek çeyrek altın kazanma şansını yakalıyor. Hafta sonu çocuklara savunma sporu eğitimleri de veriliyor.

Türkiye’de ilk kez Kale’de yapılan “Anında Kazan” kampanyasıyla mağazalardan 50 TL, kafe ve restoranlardan 25 TL ve katları ile alışveriş yapan ziyaretçiler, yaptıkları alışveriş tutarına göre anahtar deneme hakkı kazanıyor. 5 bin anahtar içerisinden istediği anahtarı seçerek arabanın kapısını açmayı deneyebiliyor. Eğer bu anahtarlardan biri kilidi açarsa araba ‘anında’ talihlinin oluyor. Kampanyaya katılımı artıran bir diğer önemli nokta da, kampanyanın henüz 4’üncü gününde 2 aracın yarım saat arayla ziyaretçilerin yüzünü güldürmesi oldu. “Anında Kazan” kampanyası ile 7 ayda 6 araba hediye edildi. Bu kampanyayla Kale’nin ziyaretçi sayısı yüzde 38 oranında arttı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri