Karnesini getirene anında hediye!

23 Ocak 2014 Perşembe

Kale Outlet Center, yarıyıl tatiline özel etkinlikleri ile öğrencilere keyifli ve eğlenceli bir tatil vaat ediyor

karnesini-getirene-aninda-hediye

Kale Outlet Center, yarıyıl tatili boyunca düzenleyeceği etkinlikler ve gösterilerle çocuklara keyifli bir tatil sunuyor. Çocuklar kukla tiyatroları ile eğlenirken öğrenecek, illüzyonlarla heyecanlanacak, birbirinden farklı yarışmalarla kazanmanın sevincini yaşayacak. Takdir ve teşekkür belgesi ile danışma noktasına giden ilk bin öğrenciye hem menü hem de eğlence bileti anında hediye edilecek.

Gelibolu Yarımadası ve Çanakkale bölgesinin en çok ziyaret edilen “Çanakkale Müzesi Sergisi”, 27 Ocak - 9 Şubat günleri arasında Kale Outlet Center’da ziyaretçilere ücretsiz sunulacak. Çanakkale Savaşları’na ait 4 bin parça savaş malzemesi ve savaşı canlandıran gerçek kıyafet ve silahlarla donatılmış askerlerin bulunacağı müzede temsili şehitlik ve hastane çadırı da kurulacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri