Kat kat eğlence Kent Meydanı’nda

03 Kasım 2014 Pazartesi

Kentin tam merkezinde, bazen bir buluşma noktası, bazen bir kahve molası, bazen bir sinema keyfi olarak yaşama ve zamana değer katan Kent Meydanı AVM Kasım ayı etkinlikleri, kat kat eğlence, moda, sosyal medya, sağlık vaat ediyor

kat-kat-eglence-kent-meydaninda

Kent Meydanı AVM Kasım ayı boyunca birçok etkinliğe imza atacak. Tümü -2 Çarşı Katı'nda gerçekleşecek olan etkinliklerin ilki 5 Kasım Çarşamba günü gerçekleşecek. Gazeteci, yazar, televizyoncu ve marka stratejisti Kalust Şalcıoğlu'nun sosyal medya sohbeti saat 14.00'de gerçekleşecek. 11 Kasım Salı günü oyuncu, aromaterapist Ayşe Tolga Bursa'da sağlıklı ve fit kalmak isteyenlerle buluşacak. Saat 15.00'deki etkinliğe Core Private Trainig Stüdyo eğitmenleri de katılarak interaktif bir gösteri gerçekleştirecek.

Kent Meydanı AVM, 22 Kasım Cumartesi saat 15.00’de son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Kemal Doğulu'yu ağırlayacak. Hayatına sağlık katmak isteyenler ise Medikal Estetik Doktor Mehtap Uğur Sevilmiş ile Tekin Acar Cosmetics işbirliğiyle düzenlenecek olan estetikte yeni trendlerin konuşulacağı sohbeti 24 Kasım gününde izleyebilecek. Ayrıca 1-30 Kasım günleri arasında Dilek İyügüllü ve Selva Karasu'nun resim sergisi de hayatına sanat katmak isteyenleri -3 Çarşı Katı'ndaki Sanat Galerisi'nde bekleyecek.

Tüm etkinliklerin interaktif olarak tasarlandığı ve ücretsiz olduğu Kasım ayında Kent Meydanı AVM misafirleri modadan sanata birçok etkinlikte bir araya gelecek ve hayatlarına birçok yenilik katma fırsatı bulacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri