Kayseri Park Cumhuriyeti bandoyla karşılayacak

26 Ekim 2015 Pazartesi

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu bando gösterisiyle taçlandıracak

kayseri-park-cumhuriyeti-bandoyla-karsilayacak

Bayrak ve Atatürk posterleriyle donatılan Kayseri Park AVM’de; 29 Ekim Perşembe günü 14.00-16.00 ve 18.00 saatlerinde Nefesli Show Band Bando gösterileri sahne alacak. Büyük küçük herkesin ellerindeki şanlı bayrağımızla eşlik edeceği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel marşlar Kayseri Park ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak. Giriş kapılarında minik ziyaretçilere Türk bayrağı dağıtımı da yapacak olan Kayseri Park, tüm ziyaretçilerini bu özel günün coşkusuna ortak olmaya davet ediyor.


Kayseri Park’ta gönüllü kan bağışı
Türk Kızılay’ı Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde kan bağışçılarını bekliyor. Güvenli kan bağışı konusunda büyük çaba gösteren Türk Kızılay'ı, Kayseri Park Alışveriş Merkezi’nin önünde konumlandırılan her türlü iç donanıma sahip Kan Bağışı Otobüsü ile bağışçılardan kan toplayacak. Türk Kızılay’ının Kan Bağış Otobüsü, hastanelerin kan ihtiyacının karşılanabilmesi amacıyla Kayseri Park AVM önünde bağış çalışması başlattı. Türk Kızılay’ına ait olan yardım Otobüsü 31 Ekim Cumartesi günü Kayseri Park AVM önünde kan vermek isteyenlerden bağış toplayacak. 31 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan kampanya kapsamında, kan bağışı hakkında daha fazla kişinin bilinçlendirilmesi ve bağışların artırılması hedefleniyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri