Kenan Doğulu Brandium’da izdihama yol açtı

08 Nisan 2013 Pazartesi

Banu Noyan Event Office organizasyonu ile gerçekleşen Brandium AVM açılış galası Kenan Doğulu konserine sahne oldu. Doğulu, Brandium’da sevenlerine coşku dolu saatler yaşattı

kenan-dogulu-brandiumda-izdihama-yol-acti

Kenan Doğulu’nun sahneye çıkmasına saatler kala hayranları Brandium Alışveriş Merkezi önünde kuyruklar oluşturdu. Banu Noyan Event Office organizasyonu ile gerçekleşen, yaklaşık 10 bin kişinin izlediği konser, muhteşem bir sahne performansı ve teknik donanımla hazırlandı. Brandium AVM Genel Müdürü Sevilay Kaya Günlüler, Kenan Doğulu’ya adının yazılı olduğu yıldız şeklinde bir plaket taktim etti.

Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kenan Doğulu sevenlerine yaza bir single hazırlayarak sürpriz yapacağını belirtti. Aslan Max’te kötü adamı seslendirdiğini söyleyen Doğulu, animasyon filmleri çok sevdiğini ve bu işi zevkle yaptığını söyledi.

Brandium AVM tarafından yapılan özel çekilişle belirlenen hayranlarıyla konser öncesi fotoğraf çektiren Doğulu, bir hayranının ilkinden bu yana biriktirdiği albümleri görünce şaşkınlık yaşadı. “Korsan var mı bunların arasında?” diye soran Doğulu, emek hırsızlığına bir kez daha dikkati çekti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri