Kent Meydanı obeziteye karşı hareket etti

03 Aralık 2013 Salı

Nestlé Pure Life'ın “Obeziteye Karşı Hareket Zamanı” kampanyası Bursa Kent Meydanı AVM’de gerçekleşti

kent-meydani-obeziteye-karsi-hareket-etti

Bursa Kent Meydanı AVM obeziteyle mücadele için bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Nestle Puer Life’ın “Obeziteye Karşı Hareket Zamanı” kampanyasının yüzü olan Pınar Altuğ ve kampanyaya destek veren ünlülerin beslenme ve diyet uzmanı Banu Kazanç, geçtiğimiz günlerde Bursa Kent Meydanı AVM'de katılımcılarla buluştu.

Etkinlikte, diyet ve beslenme uzmanı Banu Kazanç, obeziteyle mücadelede nasıl beslenmek gerektiğini anlatırken ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ Atacan, sağlıklı yaşam ve yeterli su tüketimi konusunda katılımcılara bilgiler verdi. Spor eğitmeni Tuğba Hatun Buyurucu’ysa Kent Meydanı AVM ziyaretçisi katılımcılara gün boyu uygulayabilecekleri basit hareketler gösterdi ve katılımcılarla birlikte spor yaptı.

Nestlé Pure Life, obezite ile mücadelede su içmenin, hareket etmenin, sağlıklı beslenmenin önemi konusunda kamuoyunu bilinçlendirmek amacıyla başlattığı projenin etkinliğinde, katılımcılara pilates bantları hediye ederek evlerinde, iş yerlerinde kolay uygulayabilecekleri hareketler gösterdi. Etkinlikte aynı zamanda, Kent Meydanı AVM ziyaretçisi katılımcılarının kas ve yağ ölçümleri yapılarak, beslenme önerileri paylaşıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri