KFC’den Bursa’ya yeni şube

14 Ekim 2014 Salı

İnegöl Alışveriş Merkezi, farklı damak zevklerine hitap eden zengin menüsü ile ziyaretçilerine farklı lezzet deneyimleri sunma ilkesini her geçen gün daha ileri bir noktaya taşıyor. İnegöl AVM, geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleşen dünyaca ünlü KFC mağazasıyla birbirinden leziz tavuk menülerini ziyaretçileriyle buluşturuyor

kfcden-bursaya-yeni-sube

Gerek hazırladığı aktiviteler gerekse yelpazesinde bulunan restoran, mağaza, sinema ve eğlence alanlarıyla İnegöllülerin buluşma noktası haline gelen İnegöl AVM, bünyesine katılan yeni bir lezzet durağı ile de ziyaretçilerini memnun ediyor.

1930'ların ortalarında Albay Harland D. Sanders tarafından ABD Kentucky'de kurulan ilk restorandan bugüne KFC vazgeçilmez lezzetiyle bir lezzet klasiği halini aldı.

Hiçbir işlemden geçirilmemiş yüzde 100 tavuk etini, Albay Sanders'ın 11 baharatlı gizli tarifli karışımına batırılmasından sonra kızartarak müşterilerinin beğenisine sunan ünlü zincir, günde yaklaşık 7 milyon müşteriye yılda 4.5 milyardan fazla parça tavuk satan bir fast-food devi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri