Kipa bu yaz İzmir’de her yerdeydi

14 Ağustos 2014 Perşembe

Perakende zinciri Kipa’nın online alışveriş hizmeti “Kipa Kapımda”, yaz boyunca İzmir’in tüm ilçe ve beldelerinde ücretsiz teslimat yaptı. Aralarında ünlü isimlerin de yer aldığı Çeşmeli tatilcilerin 12 bin çeşit ürün arasındaki favorileriyse su ve içecek seçenekleri, şarküteri ürünleri, baklavalar ve dondurmalardı

kipa-bu-yaz-izmirde-her-yerdeydi

Kipa (Kitle Pazarlama AŞ) , bu yaz Egeli müşterilerinin ve tatilini Ege’de geçiren yazlıkçıların yüzünü güldürdü. Hem zamandan hem de bütçeden tasarruf yapma imkânı sağlayan internet alışveriş hizmeti “Kipa Kapımda” sayesinde İzmir ve ilçelerinde yaşayan Kipa müşterileri, yaz sıcağında sokağa çıkmadan, torba taşımadan alışveriş yapma imkânını yakaladı.

En çok su ve içecek çeşitleri servis edildi
İzmir’in merkezinin ardından Haziran ayı ortalarında Çeşme’de de hizmet vermeye başlayan Kipa Kapımda, yaz boyunca Ovacık’tan Germiyan’a, Boyalık’tan Dalyanköy’e ilçenin her beldesinde teslimat yaptı. Yazlıkçılar satışa sunulan 12 bin ürün arasından en çok su ve içecek çeşitleriyle şarküteri ürünlerini tercih ederken, Çeşme’de alışveriş sepetlerinin zenginleştiği ve alışveriş sıklığınının arttığı gözlendi. Çeşme dışında Foça, Aliağa, Seferihisar ve Urla gibi yazlık ilçelere de hizmet veren Kipa Kapımda, yaz boyunca kalite, tazelik ve gıda standartları alanında özel eğitim almış bir ekip tarafından seçilen ürünleri müşterilerine ücretsiz teslim etmeye devam edecek.

Bayramın favorisi Kipa baklavası
‘Kipa Kapımda’, ramazan boyunca dört farklı koli seçeneğini de ürün yelpazesine ekleyerek evlere lezzet ve bereket taşıdı. Çeşme ve Foça’daki tatilcilerin Ramazan Bayramı’ndaki gözdesiyse Kipa’nın en beğenilen ürünlerinden baklavaydı. Ev baklavası, cevizli ve çikolatalı baklavalar, bayramda tüm Türkiye’nin olduğu gibi Çeşmelilerin de ağzını tatlandırdı.

Mangalcılara et, sıcaktan bunalanlara dondurma
Yaz boyunca Çeşmeli müşterilerin diğer gözdeleriyse mangal ürünleri, et seçenekleri ve dondurmalardı. -18 derecelik soğutucu dolaplara sahip sipariş teslimat araçları ile mangal sevenlere et, sıcaktan bunalanlara dondurma siparişleri en taze şekilde teslim edildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri