M1 Gaziantep AVM denizleri keşfe götürdü

15 Şubat 2016 Pazartesi

M1 Gaziantep AVM’de açılan su altı sergisini gezen çocuklar, denizlerin altındaki apayrı dünyaları görme imkânına kavuştu

m1-gaziantep-avm-denizleri-kesfe-goturdu

M1 Gaziantep AVM’de açılan “World Of Undersea Su Altı Sergisi”, çocuklara denizlerin altını keşfetme imkanı sundu. Aileleriyle birlikte geldikleri AVM’de açılan sergiyi gezen çocuklar, su altındaki gizemli dünya hakkında fikir sahibi oldu.


“Denizler altını keşfe çıkıyoruz çocuklar” sloganıyla düzenlenen etkinliğe katılan çocuklar Robot Captain Jack’in gemisinde su altını inceledi. Gemiye binmek için kuyruk oluşturan çocuklar su altı arama aracı, köpek balığı, dev balina, yunus balığı, fok, denizaslanı, yabancı kaşifler, Türk denizcileri ve denizaltı belgeselleriyle su altı dünyası hakkında önemli bilgiler edindi.


Etkinliklerin gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, “Denizlerin altı da tıpkı yeryüzü gibi çeşit çeşit canlıların yaşadığı apayrı bir dünya. Geleceğimiz olan çocuklarımızın bu dünyayı eğlenceli bir ortamda tanıması için böyle bir etkinlik düzenledik. Etkinliğimiz yoğun ilgi gördü.” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri