M1 Merkez Adana’dan göz muayenesi

21 Kasım 2013 Perşembe

M1 Merkez Adana ve Adana Dünyagöz Tıp Merkezi bilgilendirme kampanyası düzenledi

m1-merkez-adanadan-goz-muayenesi

Adanalıların göz sağlığı için M1 Merkez Adana kampanya düzenledi. Kampanyada Adana Dünyagöz Tıp Merkezince M1 Merkez Adana AVM dışına kurulan “Mobil Tır–Özel Mobil Göz Kliniği”ne binlerce, her yaştan Adanalı, göz sağlığı konusunda uzmanlar tarafından yapılan bilgilendirme çalışmalarına katıldı.

Ziyaretçiler özel muayene kullanımı veren, “Çek – Kupon” sahibi de oldu. Böylece Adana Dünyagöz Tıp Merkezi’nde “göz kırılması” ( refraksiyon ) ve “göz tansiyonu” ( glokom ) ölçümlerini de ücret ödemeden yaptırma fırsatı yakaladılar.

M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “Bir insan için en önemli duyu olan “Göz” konusunda gerçekten çok başarılı ve topluma faydalı bir çalışmayı gerçekleştirmiş olmanın mutluluğu içindeyiz. Adana Dünyagöz Tıp Merkezi’ne ve başarılı ekibine teşekkür ediyorum” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri