M1 Merkez Gaziantep Sunay Akın’ı ağırladı

17 Temmuz 2014 Perşembe

M1 Merkez Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde Sunay Akın’la ‘Mahya Işıkları’ söyleşisi büyük ilgi ve yoğun katılımla gerçekleşti

m1-merkez-gaziantep-sunay-akini-agirladi

Usta şair, yazar, gazeteci, araştırmacı, tiyatro oyuncusu Sunay Akın eski zamanların ramazan öykülerini M1 Merkez Gaziantep AVM ziyaretçileriyle geçtiğimiz günlerde paylaştı. Eşsiz anlatımıyla eski zamanların ramazan öykülerini paylaşan Akın, AVM ziyaretçilerine keyifli ve hoş sohbetli saatler geçirtti. Ayrıca söyleşi sonrasında Akın, sevenleriyle sohbet ederek kitaplarını imzaladı.

Etkinlikler devam edecek
Ramazan ayı boyunca her cumartesi akşamı canlı müzik yayını yapılacak. Bunun yanı sıra 26 Haziran - 24 Temmuz tarihleri arasında her 100 TL'lik alışveriş yapan ziyaretçiye yüzde 50 indirimli iftar menüsü kuponu (Matmah Pizza, Cevizli Köfteci,  Bigfood, Bozeyler Kebap ve Bozeyler Lahmacun Restoranlarında geçerli olacak) ve yüzde 50 indirimli sinema bileti kuponu verilecek. (Sinepark, Nakıp Ali Sineması).

Ayrıca ramazan ayı boyunca 28 Haziran 27 Temmuz günleri arasında AVM açılış kapanış saatleri 11.00- 23.00 arası olacak. M1 Merkez Gaziantep AVM Müdürü Tuncay Cingöz; “Sunay Akın’la Mahya Işıkları söyleşimiz çok büyük ilgi gördü ve yoğun bir katılım gerçekleşti. Hayatın Merkezi’nde Ramazan boyunca da etkinliklerimiz ve kampanyalarımız devam edecek” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri