M1 Merkez Konya’da dostluk kazandı

27 Mayıs 2013 Pazartesi

Bu yıl 4’üncü kez düzenlenen M1 Merkez Konya Spor Oyunları geçtiğimiz günlerde oyunlara katılan öğrencilerin hazırlamış oldukları halk oyunlarıyla başladı, açılış müsabakalarıyla devam etti. Müsabakalar sonraki günlerde devam etti

m1-merkez-konyada-dostluk-kazandi

5 ana branş ve 18 yardımcı branşta yapılan M1 Merkez Konya Spor Oyunları’na 4 bin 500 sporcu katıldı. Sporcular yaş gruplarına göre; Junior, Minik, Küçük, Yıldız, Genç, Master kategorilerinde yarıştı.

M1 Merkez Konya Spor Oyunları’nda müsabakalar Streetball, Beach – Handball,
Mini Basketbol, Mini Voleybol olarak 5 ana branşta yapıldı. Ayrıca Masa Tenisi, Bisiklet, Mini Atletizm, Satranç, Badminton, Halk Oyunları, Jimnastik, Motor Sporları, Bilek Güreşi, Taekwondo – Kickbox, İzcilik, Oryantring, Futbol Tenisi, Bocce, Korfbol gibi çok çeşitli ve renkli yardımcı branşlarla da devam etti.

Sporcular ve sporseverler hem eğlenip hem de aktif olarak katıldıkları etkinlikler çerçevesinde M1 Merkez Konya AVM’de 3 gün boyunca keyifli saatler geçirdi. M1 Merkez Konya AVM Müdürü Nuri Şener; “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla üç gün süren Spor Oyunları’nı coşku içinde gerçekleştirdik. Daima ‘Hayatın Merkezi’ olarak Konyalılarla en anlamlı etkinliklerde buluşuyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri