80’ler ruhu ayaklandı

25 Haziran 2014 Çarşamba

80’lerin vazgeçilmez modası topuklu terlik akımını yaz koleksiyonuyla buluşturan Deichmann, kadınlara sezonun en çarpıcı parçalarını sunuyor

80ler-ruhu-ayaklandi

Kadınların hem feminen hem de maskülen tarafını ön plana çıkaran modeller şıklığın tamamlayıcısı oluyor. Her atmosfere uyum sağlayan markanın modelleri, geçmişle geleceği bir araya getirmeyi başarıyor.

Sokak tarzını podyum esintisiyle bütünleştiren tasarımlar sezonda görkemli bir geri dönüş yapıyor. Kadınların yaz aylarında olmazsa olmazı olarak nitelendirilen markanın çekici modelleri kapri pantalonlar ve midi eteklerin en yakın dostu oluyor.

Koleksiyonda yer alan özgün terlik tasarımları cezbeden siyahlar, sıcak kahveler ve bej yansımalarla harmanlanarak yaz günlerinde zirveye oynuyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri