Arow’dan yeni yıl müjdesi

25 Aralık 2013 Çarşamba

Arow yeni yılı “Sevdiklerinizin Hediyesi Sizden, Sizin Hediyeniz Arow’dan” sloganıyla karşılıyor

arowdan-yeni-yil-mujdesi

Yeni yıl kampanyası düzenleyen Arow, yüzde 70’e varan indirim ve ikinci ürüne net yüzde 50 indirim uyguluyor. Arow, mağazalarında ve www.arow.com.tr’de  yılbaşına özel yüzde 70’e varan indirim fırsatının yanı sıra ikinci ürün alışverişine etiketli ürünlerde net yüzde 50 indirim kampanyası başladı. Yılbaşı gecesi şıklığını tamamlayacak zarif ayakkabı-çanta seçenekleri ile zengin bir koleksiyon sunan Arow’da, birçok alternatif bulunuyor.

Stil tamamlayacak abiye tasarımlar, parıltılı ayakkabı-çanta modelleri ile kadınların gönüllerini fetheden Arow’da, şık ve rahat erkek ayakkabıları, eğlenceli çocuk modelleri, sportif modaya uygun Arow Sport koleksiyonu bulmak mümkün.

Koleksiyonda neler var
Yılbaşı Akşamı için şık bir stili tercih edenler için Arow’da ince topuklu stilettolar, parlak taşlı zarif abiyeler, gece kıyafetini tamamlayan maskülen platformlar öne çıkıyor. Yeni yıla sokak partisinde merhaba diyecekler için platform topuklu parlak spor ayakkabılar, süet, nubuk ve deri detaylarla tasarlanmış çizme ve botlar zengin seçeneklerle yer alıyor. Kışkırtıcı ve çok renkli babet modelleri ise ev partileri ile rahatlıktan vazgeçmeyenler için. Arow, taşlı, bantlı, parlak, simli tasarımlı Babetleriyle her zevke hitap ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri