Haremlique 6’ncı mağazası ile Suadiye’de

26 Eylül 2012 Çarşamba

Osmanlı motiflerini modern çizgilerde ev tekstiline taşıyan Haremlique markası 2009 yılında Akaretler’de kurulan ilk mağazasının ardından Ankara, Alaçatı, New York, Beyrut ve Riyad’a uzanmıştı. Altıncı mağazası ile yüzünü tekrar İstanbul’a çeviren Haremlique, bu kez kentin birbirinden farklı renklerini barındıran Suadiye’de hizmet vermeye başladı

haremlique-6nci-magazasi-ile-suadiyede

Haremlique markasının ortaklarından Caroline Koç, altıncı mağazaları ile yeniden İstanbul’da olmaktan ötürü duydukları mutluluğu belirtirken, “Zerafet ve rahatlığın bir arada sunulduğu koleksiyonları, gelenekselden hareket eden çağdaş tasarımlar ve titiz bir işçilikle hazırlayan Haremlique markamız ile kuruluşundan bugüne her adımda daha da genişleyen ürün yelpazemizi Suadiye’de meraklıları ile buluşturacağız” dedi.

Ev dekorasyonunda kaliteli ve mistik anlamı olan ürünleri tüketicinin beğenisine sunmak için Caroline Koç ve Banu Yentür’ün ortak girişimiyle kurulan Haremlique’in altıncı mağazası İstanbul Suadiye’de açıldı. 2008 yılında İstanbul’da hizmet vermeye başlayan ilk mağazalarının ardından, Ankara, İzmir, Lübnan, ABD ve Suudi Arabistan’a markasını taşıyan Haremlique İstanbul Suadiye’de serüvenine devam ediyor.

Ürün yelpazesi genişledi
Suadiye mağazasının açılışına katılan Haremlique markasının ortaklarından Caroline Koç, bu kez İstanbul’un farklı bir rengini ve dönemini yansıtan Suadiye’de olmaktan ötürü duydukları heyecan ve mutluluğu dile getirdi. Caroline Koç, Haremlique’in zerafet ve rahatlığın bir arada sunulduğu koleksiyonlarını, gelenekselden hareket eden çağdaş tasarımlar ve titiz bir işçilik ile hazırladıklarını vurgularken “Haremlique kuruluşundan bugüne her adımda ürün yelpazesini daha da geliştirdi” dedi.

Yaz aylarında etnik motiflerle bezenmiş özel tasarım kaftanlar, tunikler, pareolar ve peştamalleri içeren á la mer koleksiyonuyla sayfiye yerlerinde karşımıza çıkan marka, kentteki yeni mağazasında nevresimlerden havlulara, mumlardan sabunlara bir yaşam alanının tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan ürün yelpazesiyle hizmet verecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri