Bursa ve Aydın’a Çilek geldi

22 Temmuz 2015 Çarşamba

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, Bursa’nın İnegöl şehrinde yer alan Mobiliyum AVM ve Aydın’ın Kuşadası ilçesinde iki yeni mağaza daha açtı. Böylece Çilek’in yurt içi mağaza sayısı 176’ya yükseldi

bursa-ve-aydina-cilek-geldi

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurt içinde mağaza sayısını artırmaya devam ediyor. 2015 yılına hızlı giriş yapan ve arka arkaya yeni mağazalar açan Çilek son olarak açtığı iki yeni mağazasıyla yurt içi satış noktası sayısını 176’ya yükseltti.

Mobilyanın başkenti İnegöl’de yeni açılan Mobiliyum AVM’de yer alan toplam 510 metrekare büyüklüğündeki iki katlı Çilek  mağazası geniş ürün yelpazesi ve güler yüzlü ekibiyle İnegöl’e yolu düşen ziyaretçilerini bekliyor.

Bir diğer yeni mağazasını Aydın’ın şirin ilçesi Kuşadası’nda açan Çilek, 240 metrekarelik mağazasıyla hizmet veriyor. Çilek’in Aydın’daki üçüncü mağazası olan yeni şubesi, Kuşadası’nda açılan ilk Çilek mağazası olma özelliği taşıyor.

Çilek’in Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek yeni açılan mağazalarla ilgili şöyle konuştu; “2014 yılında yurtiçi ve yurtdışında toplamda 35 yeni satış noktası açarak, bir önceki yıla oranla  yüzde 18 büyüme gösterip 300 Milyon TL ciro ettik. 2015 yılında da yurt içi ve yurt dışı mağazalarımızla yıl sonu hedefimize ulaşmayı öngörüyoruz. Daha çok çocuk Çilek’le hayallerinin odasında uyusun diye büyümeye devam ediyoruz.” Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri