Samba rüzgarı Intersport mağazalarında esiyor

12 Şubat 2014 Çarşamba

Intersport, futbolseverlerin heyecanla beklediği FIFA 2014 Dünya Kupası için tasarlanan Adidas Samba futbol ayakkabılarını mağazalarında satışa sunuyor. Yeni Samba koleksiyonu heyecan verici tasarımlarıyla futbolseverleri bekliyor

samba-ruzgari-intersport-magazalarinda-esiyor

2014 yılında Brezilya’da gerçekleşecek 20. Dünya Kupası’nın sponsorlarından biri olan Intersport, Adidas ile güçlerini birleştiriyor. Dünya Kupası’nın resmi topu olan ‘Brazuca’nın yanı sıra,  Adidas tarafından tasarlanan Samba ayakkabılar, Intersport mağazalarında futbol tutkunları ile buluşuyor. Intersport mağazalarında yerini alan mavi ve mor renkli kramponlar yeni nesil futbolculara esin kaynağı olacak.

Intersport 2014 FIFA Dünya Kupası’na hazır
Dünyanın en heyecan verici organizasyonu için üretilen ve profesyonel oyuncuların tercihi Adidas Samba kramponlar, Intersport mağazalarında futbolseverler ile buluşmayı bekliyor.

Adidas Samba koleksiyonunda bulunan, Leo Messi, Lucas Moura ve Gareth Bale gibi en hızlı oyuncuların vazgeçemediği Adizero f50, elektrik mavisi rengi ile oyunculara güç veriyor. Üst düzey mühendislik ürünü olan Adizero f50, her yönüyle oyuncunun sahadaki hızını mümkün olan en üst düzeyde tutuyor.

Philipp Lahm, Hernandes ve Frank Lampard tarafından giyilen Samba 11pro ise dikkat çekici mor rengi ile futbolcuların tercih ettiği krampon olmaya devam ediyor. Taurus deri ile ayağa mükemmel uyum sağlayan Samba 11pro, topun en iyi şekilde hissedilmesini sağlıyor. Yeni çerçeveli dış tabanı ile basıncı daha iyi dağıtan 11pro, optimize çivi yerleşimi ile maksimum kavrama ve ivme kazanımı sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri