Makro ve Uyum 900 kişiye istihdam sağlayacak

10 Aralık 2014 Çarşamba

Makro ve Uyum, yeni açılacak 35 mağazasıyla 900 kişiye istihdam sağlayacak

makro-ve-uyum-900-kisiye-istihdam-saglayacak

Kasım ayında açılan Yozgat-Sorgun, Kayseri-Sümer ve Mersin-Güneykent mağazalarının ardından Makro, Aralık ayında da, Karaman 2, Kayseri-Kiçikapı, Ankara-Kaşmir, Samsun-Lozan ve Antalya-Soğuksu mağazalarının açılacağını duyurdu. Uyum ise İstanbul Ayazağa My City ve Bahçelievler MyHome'da iki yeni mağazasını hizmete açtı.

Kasım ve Aralık aylarında 8 farklı ilde 10 yeni mağaza açarak büyüyen Makro ve Uyum, 2015 yılının Mart ayına kadar, toplam 35 mağaza daha hizmete açmayı planlıyor. Makro böylece, yaklaşık 900 kişiye daha istihdam sağlamış olacak ve Uyum’la birlikte 260 mağazayı aşacak.

Yılın son aylarında yeni mağazalar
Kasım ayında, Yozgat’ın Sorgun ilçesine Sorgun 2 mağazasını, Mersin’e Güneykent mağazasını ve Kayseri’nin Kocasinan ilçesine Sümer mağazasını açarak mağaza sayısını artıran Makro, Aralık ayında da yeni mağaza açılışlarına devam edecek. Karaman ilindeki 2’nci mağazasını önümüzdeki günlerde hizmete sokacak olan Makro, Aralık ayının ikinci yarısında ise Kayseri-Kiçikapı, Ankara-Kaşmir, Samsun-Lozan ve Antalya-Soğuksu mağazalarının açılışını gerçekleştirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri