Malatya Park Paris’e uçuruyor

31 Ekim 2012 Çarşamba

Yönetimi Jones Lang Lasalle tarafından yapılan, Malatyalı bir grup işadamı tarafından kurulan Malatya Girişim Grubu’na ait Malatya Park Alışverişveriş ve Yaşam Merkezi, 3’üncü yaşını kutluyor

malatya-park-parise-ucuruyor

2 Kasım Cuma günü başlayacak bir dizi etkinlikle ziyaretçilerini ağırlayacak olan Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 3’üncü yılında ziyaretçilerine 50 TL’lik alışveriş karşılığı edinecekleri çekiliş kuponu ile ev sahibi olma imkanı sunuyor.

Daha önce 2 ziyaretçisini araba sahibi yapan Malatya Park, bu kez ayrıca ziyaretçilerini Paris’e uçuruyor. Farklı bir yarışma ile ziyaretçiler, birçok hediye kazanabilecek, 1 çift de Paris seyahati kazanacak.

2 aşamalı yarışmada yarışmacılar, 99 TL’lik alışverişleri karşılığı, kendi el marifetleri ile yapacakları kağıt uçakları hazırlanan platformdan hedefe atacak, elemeler sonucu birinci gelen yarışmacı Paris seyahatinin sahibi olacak. Etkinlikler, 2-18 Kasım günleri arasında gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri