MalatyaPark’ta cumhuriyet kutlamaları sürüyor

30 Ekim 2014 Perşembe

MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Cumhuriyetimizin 91. Yıldönümü kutlamaları “Cumhuriyet Öğretmenleri Resim Sergisi “ile devam ediyor

malatyaparkta-cumhuriyet-kutlamalari-suruyor

MalatyaPark AVM’de 29 Ekim günü gerçekleştirilen Atatürk Fotoğrafları Sergisi’nin ardından bugünde öğretmenlerin emeklerini içeren “Cumhuriyet Öğretmenleri Sergisi” gerçekleştirilecek.

Ayrıca, Malatya’da, 30 Ekim/2 Kasım günleri arasında gerçekleştirilecek olan Özel Sporcular Türkiye Basketbol Şampiyonası’na katılacak olan sporcular bugün (30 Ekim) MalatyaPark’ta ağırlanacak.

Öncelikle öğlen yemeklerini yiyecek olan 150 kişilik ekip, Alışveriş Merkezini gezip Bowling oynadıktan sonra saat 16.00’da MalatyaPark’ta gerçekleştirilecek olan Müzik Programına katılacak. Yarışmalar, Müzik ve eğlence dolu bir programla ile ağırlanacak ve ödüller kazanacak olan sporcular kendi performanslarını da sergileyecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri