Maltepe Park AVM'de Ünlüler Podyumda

28 Mart 2014 Cuma

Oyuncu Caner Cindoruk “Senin İçin Yürüyorum” diyerek engelli bir çocuğu akülü tekerlekli sandalyeyle Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde buluşturacak

maltepe-park-avmde-unluler-podyumda

Ece Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezi, ünlü oyuncu ve top modeller eşliğinde bir sosyal projeye daha imza atmaya hazırlanıyor.

Banu Noyan’ın koreografisinde gerçekleşecek olan  bu muhteşem defilenin sunuculuğunu son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden  Ceyda Ateş üstlenecek. Omurilik Felçlileri Derneğinin yürüttüğü “Senin İçin Yürüyorum” projesi kapsamında Maltepe Park AVM’de yapılacak defilenin sürpriz ismi oyuncu Caner Cindoruk, bir çocuğu akülü tekerlekli sandalye ile buluşturmak için podyumda yürüyecek.

Avm markalarının ilkbahar – yaz kreasyonlarının sergileneceği defilede, Türkiye’nin top modelleri Şenay Akay, Ece Gürsel, Eylem Şenkal, Irmak Atuk, Şebnem Schaefer, Hasan Yalnızoğlu,  Serkan Tan Ormancı başta olmak üzere toplam 26 model görev alacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri