MAPIC finalistlerini belirliyor

27 Ağustos 2013 Salı

Perakende ve gayrimenkul sektörünün en prestijli ödül töreni için MAPIC’de finalistler belirleniyor

mapic-finalistlerini-belirliyor

Bu yıl 13-15 Kasım günleri arasında gerçekleşecek olan perakende ve gayrimenkul sektörünün lider firmalarını bir araya getiren Mapic Fuarında, Speedmatchingoturumları ve MAPIC Ödül Töreni düzenleniyor.

MAPIC fuarında ayrıca belirli kategoriler ve konseptlerde yenilikçi ve başarılı projeler de ödüllendiriliyor. Ödül töreni finalistleri olan marka ve firmalar böylece tanınırlıklarını arttırma imkânı buluyorlar. MAPIC Ödül Törenin’de, belirlenen kategorilerin birincileri ödüllerini alırken, onur ülkeleri olan Brezilya, Hindistan Rusya veya Çin’den en başarılı projeye de “Perakendenin Parlayan Yıldızları” ödülü verilecek. Ödül töreninin ardından bu özel gece bir Gala Yemeği ile devam edecek. MAPIC Ödül Töreni’ne 30 Eylül 2013 gününe kadar ücretsiz başvuru yapılabilir.

Ödül Töreni Kategorileri ise şöyle,
- En İyi Moda ve Ayakkabı Perakende Satış Konsepti
- En İyi Yiyecek ve İçecek Perakende Satış Konsepti
- En İyi Şehir Merkezinde Yer Alan Gayrimenkul Geliştirme Projesi
- Perakende ve eğlenceyi birleştiren en iyi konsept
- En iyi çok kanallı iş geliştirme stratejisi
- Perakende alanında en iyi küresel büyüme
- En yenilikçi AVM

Katılımcılarına network oluşturma imkanı da sağlayan MAPIC fuarının Speedmatchingoturumlarında, 7 dakikalık sunumlar ile katılımcılar yeni gelişmeler ve iş fırsatları arayan perakendecilere ve yatırımcılara kendilerini anlatmalarının yanı sıra alışveriş merkezi yatırımcılarına, masterfranchise ve yerel yönetim temsilcilerine konsept, marka ve kalkınma stratejilerini de sunabiliyorlar. Türk katılımcılarının da ilgi gösterdiği speedmatching bölümüne kayıtlar ise 10 Eylül 2013 gününe kadar devam ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri