Başdaş Market’ten yeni şube

27 Ağustos 2014 Çarşamba

Başdaş, yeni zinciri Torbalı 2 ile büyüyerek yoluna devam ediyor. Başdaş Market'in yeni şubesi Torbalı Alpkent Mahallesi, Cemali Tuncer Bulvarın da hizmete girdi

basdas-marketten-yeni-sube

Başdaş Marketler Zinciri 11’inci mağazasını Torbalı’da açtı. Açılışa Torbalı Kaymakamı Aydın Memük, Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tanış, Torbalı Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Buluş, siyasiler ve tedarikçi firma temsilcileri katıldı.

Gıda perakendeciliğinde yerli sermayenin gelişiminde yerel zincirler olarak büyük rol aldıklarını yeni açmış oldukları Torbalı 2 mağazasında da vurgulayan Başdaş Ailesi, vatandaşa sunduğu hizmette güveni ve bilinçli tüketici olmayı barındırıyor. Ayrıca Başdaş Market, gıda standartlarına uygunluğu test edilmemiş hiç bir ürünü tüketicilerine sunmuyor.

Et, şarküteri, bakliyat ve manav ürünlerini yöresel standartlarda ve yüzde 100 Başdaş güvencesi altında tüketicinin beğenisine sunan Başdaş Market, tüm ürünlerini tüketicinin damak tadına uygun olmak koşuluyla raflarına koyuyor. Açılışta konuşma yapan Torbalı Kaymakamı Aydın Memük, “Başdaş ailesi ve çalışanlarına, verdikleri kaliteli hizmet ve ürün güvenirliliği sebebiyle teşekkür ediyorum. Torbalı halkından gelen istek üzerine 2'nci mağazalarını da aynı lokasyon üzerinde hizmete ve istihdama açmalarından da oldukça mutluyuz” dedi.

Başdaş Market Torbalı 2 mağazası 625 metrekarelik kapalı alanda 3 kasa ve 16 personel ile Torbalı halkına hizmet verecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri