Gima, CarrefourSA yatırımıyla yeniden hizmette!

30 Mayıs 2017 Salı

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA, Türkiye'nin ilk süpermarket zinciri Gima’yı, doğduğu şehir Ankara’da yeniden hizmete açtı. Ankara’nın Keçiören ilçesinde tüketicileriyle buluşan Gima, kaliteli, taze ve bol çeşitli ürün yelpazesiyle hesaplı alışverişin adresi olacak

gima-carrefoursa-yatirimiyla-yeniden-hizmette

Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA, Türkiye'nin ilk süpermarket zinciri olarak Gima’yı ilk açıldığı şehir olan Ankara’da yeniden tüketicileriyle buluşturdu.

 

CarrefourSA Genel Müdürü Z. Hakan Ergin, Süper – Gurme – Mini Satış Direktörü Ayten Erçevik ve İcra Kurulu Üyeleri’nin katılımıyla bugün (30 Mayıs) Ankara’nın Keçiören ilçesi Kuyubaşı semtinde tüketicilerin yoğun ilgisiyle açılan Gima, 700 metrekare alanı ile taze gıdanın adresi olacak.

 

 “Gima’yı yeniden müşterilerimizle buluşturmaktan gurur duyuyoruz”

En başından beri ‘önce müşteri’ felsefelerinden ödün vermediklerini ve tüketici taleplerini dikkate alarak Gima yatırımına karar verdiklerini vurgulayan CarrefourSA Genel Müdürü Z. Hakan Ergin, şöyle konuştu: “Gima, Ankaralılar için duygusal bağa sahip bir oluşum. Ankara’dan doğmuş ve Türkiye geneline yayılmış olan böylesi büyük bir markayı yeniden tüketicilerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Uzun zamandır tüketicilerimizden bu yönde talepler alıyorduk. Tüketicisini dinleyen bir marka olarak Gima’yı yeniden ve yine ilk kez Ankara’da hizmete açmaya karar verdik. Kuyubaşı'nda hizmete giren Gima'nın performansını gözlemleyip, tüketicilerimizden değerlendirmeler aldıktan sonra atacağımız adımları şekillendireceğiz.”
 “Mahalle kültürünü yaşatmaya devam edeceğiz”

CarrefourSA Süper – Gurme – Mini Satış Direktörü Ayten Erçevik de konuşmasında Ankaralılara sürpriz yapmaktan mutluluk duyduklarını belirterek şöyle konuştu: “Gima’nın geçmişten gelen sıcak ve mahalle kültürünü CarrefourSA’nın deneyimiyle yaşatmaya devam ediyoruz. Gima, sebze – meyveden taze balığa, süt ürünlerinden şarküteriye, pastadan ekmeğe ve yerel ürünlere kadar tazelikten ödün vermeden, kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesiyle tüketicilerini karşılarken aynı zamanda da uygun fiyat politikasıyla tüketiciler için alışverişin hesaplısı anlamı taşıyor.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri