Özhan’a ‘Kurum İçi İletişim’ ödülü

30 Mayıs 2014 Cuma

Özhan Marketler Zinciri'nin çalışanları tarafından kurulan ve perakende sektöründe “İlk kurumsal çalışan gönüllü topluluğu” unvanını taşıyan Özhan Gönüllüleri Topluluğu, Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin düzenlediği (Halkla İlişkiler Çalışmaları) HİÇ Ödülleri’nde "Kurum İçi İletişim" dalındaki ödülün sahibi oldu. Topluluğun projelendirilmesi ve yaratıcılığında ise Özhan Marketle Zinciri’nin ajansı Uçurtma Kreatif de ödüle layık görüldü

ozhana-kurum-ici-iletisim-odulu

Özhan çalışanları içerisinde gönüllülük kavramını yaymak ve gönüllüğün benimsenmesi yönünde çaba göstermek için kurulan Özhan Gönüllüleri Topluluğu bu yıl, Bursa Halkla İlişkiler Derneği (BHİD) tarafından ikincisi düzenlenen HİÇ Ödülleri yarışmasında yılın "En İyi Kurum İçi İletişim" projesi ödülünü aldı.

HİÇ Ödülü’nü Özhan Genel Müdürü İbrahim Özhan, Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz ve Özhan Gönüllüleri Topluluğu Başkanı Nehir Sarel’e ve projenin iletişim ve tasarım çalışmalarını yürüten Uçurtma Kreatif ekibi adına Sibel Bağcı Uzun ve Aslı Alper’e ödüllerini İtibar Yönetimi Enstitüsü Başkanı Orhan Samast takdim etti.

Özhan Gönüllüleri Topluluğu'nun, Özhan çalışanları içerisinde gönüllülük kavramını yaymak ve gönüllüğün benimsenmesi yönünde çaba göstermek için kurulduğuna değinen Ayşen Yılmaz, topluluğun ürettiği projeler ile Özhan Marketler Zinciri’nin sosyal sorumluluk çalışmalarında öncü olmasına büyük katkı sağladığına dikkat çekti. Yılmaz son olarak, bu çalışma ve çabaların BHİD tarafından ödüllendirmesinden gurur ve mutluluk duyduklarını dile getirdi. 

Mesleğin imajını ve toplumda oluşturduğu algıyı geliştirmek adına düzenlenen HİÇ Ödülleri toplamda altı kategoride, Bursa’daki kurum ve kuruluşların katılımıyla gerçekleşti. Geçtiğimiz yıl ilk düzenlenen ve büyük ses getiren HİÇ Ödülleri’ne bu yıl 12 kurum, 23 proje ile katıldı.

"İlk çalışan gönüllü topluluğu"
LÖSEV, LÖDER gibi STK’lara, Huzurevi, Kızılay gibi kurumlara destekte bulunan Özhan Gönüllüleri Topluluğu, sağladığı toplumsal katkılar ve kazandığı saygı ile üyelerinin motivasyonlarının artmasına yardımcı olmaktadır. Hazırlanan tüzük sonrasında kendi yönetimini yapılan seçim ile belirleyerek kurulmuş kurumsal bir topluluk olma özelliğinin yanı sıra "Özhan Gönüllüleri Topluluğu" ayrıca yerel perakende sektöründe kurulan “ilk çalışan gönüllü topluluğu” unvanını taşımaktadır.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri