Real’i hayata döndüren Beğendik, Kipa’ya talip

22 Temmuz 2015 Çarşamba

Real’i satın aldıktan sonra Real'le 1 sene içinde yüzde 50 büyüme hızı yakalayan Beğendik, şimdi de Kipa’nın Anadolu operasyonuna talip

reali-hayata-donduren-begendik-kipaya-talip

Son dönemlerde sahibi oldukları market zincirlerini hızla büyüten ve Real Türkiye'yi hayata döndüren Beğendik İcra Kurulu Başkanı Hacı Duran Beğendik, “Bir mağaza (Kipa) zincirinin Anadolu operasyonunu alıyoruz. Real marketlerini de açmaya devam edeceğiz.” dedi.

Gelecek hedeflerini Hürriyet Gazetesi'nden Elif Ergu'ya anlatan Beğendik, “Yeni bir atılımınız olacağını duyduk. Kipa'ların 11 marketini mi alıyorsunuz?” sorusuna şu cevabı verdi:

“Şu an açıklamak için erken. Yalnızca bir mağaza zincirinin Anadolu operasyonunu alıyoruz diyebilirim. Biz büyümeye devam edeceğiz. Real marketlerini de açmaya devam edeceğiz. İş hayatında fırsat otobüs durağı gibidir, biri gelir, biri gider. Anadolu bizim için önemli.”

Haberle birlikte Kipa hisseleri yüzde 6,25 oranında yükselişle 2,38 TL'de işlem görüyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri