Tesco’dan Migros açıklaması

27 Mayıs 2014 Salı

Geçtiğimiz Şubat ayından bu yana görüşmeler yapan Tesco ve Migros flörtü sona erdi. Tesco KAP’a yaptığı açıklamada ‘anlaşmaya varılamadığı’ bildirildi

tescodan-migros-aciklamasi

Türkiye’de Kipa markası ile faaliyet yürüten İngiliz Tesco, geçtiğimiz şubat ayında bu yana Migros ile yürüttüğü ortaklık görüşmelerinde gelinen aşamayı açıkladı. Tesco tarafından yapılan açıklamada ‘anlaşmaya varılamadığı’ bildirildi.

Tesco Kipa’dan Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada “Şirketimiz tarafından daha önce 24 Şubat 2014 ve 2 Nisan 2014 tarihli özel durum açıklamaları ile kamuoyunun bilgisine sunulduğu üzere,  Şirketimiz yönetim kontrolüne sahip nihai hakim ortağı Tesco PLC'nin, farklı şirketlerle ortaklık opsiyonlarına yönelik görüşmeleri anlaşmaya varılamadan sona ermiştir” denildi.

Tesco ile Migros arasında görüşmelerinin olduğu yönündeki haberlerin ardından iki şirket geçtiğimiz Şubat ayında açıklama yapmış, açıklamada görüşme yapıldığı inkar edilmemişti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri