Marmara Park’tan çocuklara ramazan sürprizi

17 Haziran 2015 Çarşamba

Türkiye’nin galaksi temalı ilk Alışveriş Merkezi Marmara Park, çocuklara özel ramazan etkinlikleri düzenliyor

marmara-parktan-cocuklara-ramazan-surprizi

Ülkemizin en prestijli alışveriş merkezlerinin yatırımcı kuruluşu Ece Türkiye tarafından yönetilen Marmara Park Alışveriş Merkezi, 2015 yılının ramazan ayını çocuklar için geleneksel bir şölene dönüştürecek. 16 Haziran günü başlayacak olan ramazan programı, 16 Temmuz’a kadar Salı ve Perşembe günleri minik ziyaretçileri özel etkinlik alanında ücretsiz olarak ağırlayacak.

GA Çocuk işbirliğiyle, çocukların psikomotor gelişim süreçlerine uyumlu biçimde, 3C+ Program çerçevesinde tasarlanan Ramazan Etkinlikleri; geleneksel tutum ve deneyimlerimizi bugünün dünyasına uyarlayarak, kültürel birikimi çocukların tecrübe alanına taşımayı hedefliyor. Bir eylem biçimi olarak sanatı ve sanatçıyı anlamak, yaratım sürecinin dinamiklerini keşfetmek, modernle harmanlanmış geleneği tanımak merkezinden hareketle geliştirilen etkinlikler; birer saatlik atölye programlarıyla bambaşka bir dünyanın kapılarını çocuklar için aralayacak.

Atölyeler; deneyimli eğitmenlerin liderliğinde, 3-6 ve 7-14 yaş gruplarına yönelik farklı uygulamalar içerecek. Akranlarıyla, aynı anda, aynı hedefe yönelerek ideal sonuca varma deneyimi yaşayacak olan minikler, kişisel gelişim ve ekip iletişimi noktasında da büyük adımlar atacak.

Marmara Park Alışveriş Merkezi Ramazan Etkinlikleri; Kukla, Gravür, Tasarım, Resim, Heykel, Yaratıcı Drama, El Sanatları, Bez Bebek, Çini, Tasvir, Seramik, Ebru ve Mutfak Atölyelerinden oluşuyor. Ziyaretçiler, atölye programlarının yanı sıra tüm gün sürecek olan Ramazan Hatırası Fotoğraf Çekimi aktivitesinden de süreç boyunca yararlanabilecekler. Etkinlikler, 14.00-18.00 saatleri arasında.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri