Morhipo liderliği kaptırmadı!

19 Temmuz 2016 Salı

Mobil Pazarlama Birliği Türkiye ve Digital Age Dergisi’nin geleneksel anketinde Moda kategorisinde zirvede yer alan Morhipo.com yüzde 27’lik oy oranıyla rakiplerini geride bıraktı.

morhipo-liderligi-kaptirmadi

Moda dünyasında yeni trendlere imza atan, yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bir arada sunarak güvenli alışverişin vazgeçilmez adresi olan Morhipo.com, Mobil Pazarlama Birliği Türkiye ve Digital Age Dergisi’nin yıllık geleneksel “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” anketinde ikinci kez “Moda” kategorisinde ilk sırada yerini aldı. Türkiye’de kullanılan mobil uygulamaların yılın ilk iki çeyreğinde Türkiye’nin dikkat çeken uygulamaları arasında yer almak için 38 farklı kategoride yarıştığı ankette Morhipo.com yüzde 27 oy oranıyla Moda kategorisindeki rakiplerinin açık ara önüne geçerek birincilik koltuğuna oturdu.

2070 kişinin katıldığı ankette elde edilen başarıyı yorumlayan Morhipo.com Genel Müdürü Şule Kuban Arditti şunları söyledi: Sezon ve kampanya yapımızla, yenilenen, çoğalan ve genişleyen ürün yelpazemizle, sektörümüzün ilk ve tek moda odaklı online büyük mağazası olmamız ve Boyner Grup kuruluşu olmamızın bu başarıda payının büyük olduğu vurgulamak isterim. “Boyner Grup’un bir parçası olmamız farklı bir DNA’ya sahip olmamızı sağlıyor. Morhipo.com olarak online yerine all-line mağazacılık yaklaşımımız ile projeler geliştiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve hayalleri, gelecek planlarımız üzerinde önemli rol oynuyor. Tıkla-Gel, Kapıda Ödeme, Mağazalardan Teslimat ve İade, Tek Sepet, Hızlı Teslimat, gibi uygulamalarımızla müşterilerimize çok daha güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri