Neomarin’de yeni yıl partisi hazırlıkları başladı

05 Aralık 2014 Cuma

Neomarin Pendik AVM içerisinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin ilk çocuk Kültür Merkezi Neomarin ÇKM Aralık programı açıklandı. Program, 2014’in son günlerini keyifle yaşamak isteyen tüm çocuklar için birbirinden renkli yeni yıl atölyeleri içeriyor

neomarinde-yeni-yil-partisi-hazirliklari-basladi

Neomarin Çocuk Kültür Merkezi kapıları, 5-27 Aralık günleri arasındaki Cuma ve Cumartesi günleri minik ziyaretçi ve üyelerine açık olacak. Programın içerdiği tüm aktivitelerden ücretsiz olarak yararlanabilecek olan çocuklar, Aralık ayı içindeki toplam sekiz etkinlik günü boyunca akranlarıyla bir arada benzersiz saatler geçirecek.

Etkinlikler,  yeni yıl temalı atölyelerle renk ve ahenk vadediyor. Çocuklar, Neomarin Çocuk Kültür Merkezi etkinlikleri ile eğitmenleri eşliğinde, yaş ve gelişim seviyelerine göre ayrıştırılmış atölyelerde bulunarak, ebeveynlerden bağımsız şekilde olumlu davranış gösterebilme ve üretebilme kabiliyetlerini geliştirecek. Neomarin Çocuk Kültür Merkezi ziyaretçileri, sanat atölyeleri haricinde meslekler ve kişisel gelişim atölyelerine diledikleri saat ve günlerde katılarak geleceğe dair önemli adımlar atmanın ayrıcalığını da yaşayacak.

Öğrenmek kadar eğlenmeye de meraklı minikler,  yeni bir yıla az bir zaman kala, yüz boyama aktivitesi ve yeni yıl kostümleri ile fotoğraf çekimi aktivitesinden yararlanabilecekler. Aralık programını muhteşem bir yeni yıl partisiyle taçlandıracak olan Neomarin Çocuk Kültür Merkezi, 2015 yılında da ücretsiz hizmet anlayışıyla etkinliklerine devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri