Next Level 2014’e hızlı girecek

11 Aralık 2013 Çarşamba

Next Level Alışveriş Merkezi, 2014’ü yeni Range Rover Sport 3.0 SDV6 sürpriziyle karşılıyor

next-level-2014e-hizli-girecek

Yeni yıl hediyesi Next Level’dan. Next Level Alışveriş Merkezi’nden 31 Ocak gününe kadar toplamda 150 TL ve katlarında alışveriş yapan ziyaretçiler 2013 model yeni Range Rover Sport 3.0 SDV 6 kazanma şansı elde edecek.

Bugüne kadar piyasaya sunulan en hızlı, en çevik, en duyarlı land rover olarak kabul edilen Yeni Range Rover Sport, Türkiye’de sadece Next Level AVM ve Borusanlarda sergileniyor.

AVM MFI Partners tarafından yönetilen Next Level Alışveriş Merkezi farklı alışveriş deneyimi sunuyor. Next Level’dan 31 Ocak’a kadar toplamda 150 TL ve katlarında alışveriş yapan ziyaretçiler, danışmada kayıt yaptırarak Next Level Alışveriş Merkezi’nin ücretsiz kartı Next Card’ı alacak ve kampanyaya katılma hakkı kazanacak.

Next Level AVM’den söz konusu dönemde toplamda 150 TL ve katlarında alışveriş yapan ve Next Card’ı alarak kampanyaya katılan ziyaretçiler arasından bir kişi noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek. Çekiliş 11 Şubat 2014 gününde gerçekleştirilecek ve sonucu 13 Şubat 2014 tarihli Hürriyet Gazetesi’nde yayımlanacak. Çekiliş sonuçları Next Level AVM’nin www.nextlevel.com.tr adresinden de duyurulacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri