O Ses Türkiye finalistleri Capacity’deydi

21 Mart 2016 Pazartesi

O Ses Türkiye’nin 2016 son finalistleri, Tarık Sezer ve Orkestrası Eşliğinde Capacity’de müzik şöleni yaşattı

o-ses-turkiye-finalistleri-capacitydeydi

Tüm Türkiye’ye müzik ziyafeti yaşatan, ekranların en çok izlenen yarışma programı O Ses Türkiye’nin 2016 finalistleri, Tarık Sezer ve orkestrası ile birlikte 11 Mart Cuma günü Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde bir araya geldi. Milyonları ekrana kilitleyen yarışma programının finale kalan son 4 yarışmacısı Türkan Kürşad, Tankurt Manas, Emre Sertkaya ve Aziz Kiraz; programın orkestra şefi Tarık Sezer ve Orkestrası eşliğinde alışverişin ve yaşamın merkezi Capacity’de muhteşem bir performans sergiledi.


Final bölümüyle sezonu tamamlayan O Ses Türkiye yarışmasında gösterdikleri büyülü performans sonucunda en çok oyu alarak yarışmanın finaline kalmayı hak eden 4 finalist, ekranlardan sonra ilk kez Capacity’de bir araya geldi. İzleyicilerin gönüllerini feth ederek, O Ses Türkiye’de ilgiyle izlenen finalistler, Tarık Sezer ve Orkestrası eşliğinde Capacity ziyaretçilerine müzik dolu unutulmaz bir gün yaşattı. Ziyaretçilerin hayran bakışlarıyla karşılaşan bu 4 isim, Capacity’de adeta bir müzik şöleni sundu. O Ses Türkiye 2016 finalistleri müzik dolu bu muhteşem organizasyona katılan ziyaretçilerimiz arasından seçilen hayranları ile de kuliste buluşarak hatıra fotografları çekimi gerçekleştirerek bu özel günü ölümsüzleştirildi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri