Organik ürünler M1 Merkez Konya’da tanıtılacak

26 Eylül 2014 Cuma

M1 Merkez Konya AVM’de organik ürünler tanıtım günleri 27-28 Eylül günleri arasında gerçekleştirilecek

organik-urunler-m1-merkez-konyada-tanitilacak

Konya Valiliği, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve M1 Merkez Konya AVM işbirliğiyle 27-28 Eylül günlerinde M1 Merkez Konya AVM’de “Organik Ürünler Tanıtım Günleri” gerçekleştirilecek.

M1 Merkez Konya AVM’de açılacak tanıtım standında organik meyve ve sebzelerin tanıtımı yapılacak. Aynı zamanda AVM’deki ziyaretçilerde bu ürünlerin tadına bakma imkânı da bulacak. Bunun yanında Organik Tarım hakkında da bilgilendirme yapılacak.

M1 Merkez Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak, “Hayatın Merkezi olan AVM’mizde 27 -28 Eylül günleri arası yine çok önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmanın mutluluğu içindeyiz. Ekonomik ve sosyal sürdürülebilirliği amaçlayan, toprak verimliliğini, çevrenin korunmasını ve gıda güvenliğini esas alan bir tarımsal üretim sistemi olan Organik Tarım’ı çok önemsiyor ve destekliyoruz. Tüm ziyaretçilerimizi hafta sonu gerçekleştirilecek ‘Organik Ürünler Tanıtım Günleri’ne bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri