Model Of Celebrity yarı finali yapıldı

18 Mayıs 2015 Pazartesi

Podyum ve ekranlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla yola çıkan Model Of Celebrity jürisi Koreograf Banu Noyan, İletişim Danışmanı Özgür Aras, Modacı Hakan Akkaya, birçok ünlü oyuncunun Menajeri ve Cast Danışmanı Tümay Özokur, Stil Danışmanı Umut Eker ve Yapımcı Hatice Soysev yarı final için bir araya geldi

model-of-celebrity-yari-finali-yapildi

Önceki gün WOW İstanbul Otel’de gerçekleşen yarı finalde, Türkiye’nin dört bir yanında jüri karşısına çıkıp ön elemeyi geçen adaylar final için ter döktü. Oyunculuk ve modellik yeteneklerini sergileyen 500 genç, büyük bir rekabet yaşadı. Yarı finali geçmeyi başaran 40 kişi Model of Celebrity Büyük Finali'nde yarışmaya hak kazandı.

Finali ekim ayında WOW İstanbul Otel'de gerçekleşecek olan Model of Celebrity’yi kazananlar için bambaşka bir dünyasının kapısı açılacak. Büyük Finalde oyunculuk alanında yetenekli bulunan 15 kişi cast ajanslarına yönlendirilerek dizi ve sinema filmlerinde yer alma şansı da yakalayacak. Ayrıca modellik alanında yetenekli görülenler de Hakan Akkaya'nın desteğiyle profesyonel olarak podyuma çıkma şansı yakalayacak.

Bugüne kadar sayısız ismi dizi, sinema ve tiyatro dünyasına kazandıran Tümay Özokur, “Halkın arasında çok yetenekli kişiler var. Bunlar çoğu zaman yeteneklerini ortaya çıkaracak imkânı bulamıyorlar. Model of Celebrity de onlar için büyük bir şans. Belki de hayal bile edemeyecekleri yerlere gelecekler.” dedi.

Model of Celebrity'nin yaratıcısı organizatör Banu Noyan ise “Gençlerin yürüyüş eğitimi almaları şart, sadece mankenlik için değil sosyal konumları itibariyle doğru yürüyüş ve duruşu öğrenmeliler.” dedi.

Defilelerinde Çağla Şikel ve Özge Ulusoy’dan asla vazgeçmeyen Hakan Akkaya da “Bu yarışmaya katılanlar Çağla ve Özge gibi isimlerle yan yana yürüyecek. Bambaşka bir dünyanın kapısından geçecek. Mankenlik kolay gibi görünebilir ama dünyanın en zor işlerinden biridir. Gençler çok yetenekli, yeni Çağlalar, Özgeler çıkacak.” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri