Outlet Center İzmit, 23 Nisan’da çocukları kendine çekti

25 Nisan 2013 Perşembe

Outlet Center İzmit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen eğlenceli etkinliklerle, bu yıl da çocukların uğrak yeri oldu

outlet-center-izmit-23-nisanda-cocuklari-kendine-cekti

Outlet Center İzmit, her yıl 23 Nisan’da çocuklar için geleneksel olarak düzenlediği etkinliklerle, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de tüm miniklere ev sahipliği yaptı. Çocuklar, gün boyunca düzenlenen eğlenceli aktivitelerle 23 Nisan’da keyifli saatler geçirdi.

Palyaçolar, çocukların yüzlerini boyadı; onlara balon ve Türk Bayrakları dağıtıldı. Irak, Makedonya ve Moğolistan’dan ilimize gelen misafir çocuklar, Maphoytag halk oyunları ekibi ve Özel Arda Çocuk Evi öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladıkları özel gösterileri sundu.

Outlet Center İzmit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, okullarının belirlediği, İlköğretim 2, 3 ve 4’üncü sınıflardaki öğrencileri kapsayan “Masal” konulu resim yarışması düzenledi. Jüri Başkanlığını Ressam/Karikatürist Muhammet Şengöz’ün üstlendiği, jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda birinciye 750 TL, kinciye 500 TL, üçüncüye 300 TL, 7 adet mansiyona ise 100 TL tutarında Outlet Center İzmit hediye çeki ödülü verildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri