Özhan bu kez miniklerin yüzünü güldürdü

30 Haziran 2015 Salı

Özhan Marketler Zinciri, dostları için düzenlediği etkin kampanyalar ile alışverişleri avantajlı hale getirmeye devam ediyor. Özhan Kart'ı ile en fazla Johnson Baby ürünü alan 7 talihli akülü arabanın sahibi oldu

ozhan-bu-kez-miniklerin-yuzunu-guldurdu

Dostları için düzenlediği etkin kampanyalarla alışverişleri avantajlı hale getiren Özhan Marketler Zinciri’nin, Özhan Kart'a özel Johnson Baby kampanyası sonuçlandı. Tüm Özhan şubelerinde geçerli olan kampanyada en fazla Johnson Baby ürünü alarak kazananlar Geçit Şube’de ödüllerini aldı. Özhan Kart ile yapılan alışverişlerde geçerli kampanyanın kazanan 7 talihlisine ödüllerini; Özhan Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz takdim etti.

Kampanyaların sürekli olarak devam ettiğine ve alışverişlerini Özhan Kart'ı ile yapan herkesin kazanma şansının olduğuna dikkat çeken Ayşen Yılmaz, “Firmalarımız ile birlikte yürüttüğümüz kampanyalarla alışverişlerinde Özhan Kart'ını kullanan dostlarımıza sürpriz hediyeler kazandırıyoruz. Bu kez çocuklarımızın mutlu olmasını amaçladığımız bir kampanya düzenledik.  Kampanyalarımızın yanında devamlı olarak Özhan Kart'a özel indirimler, promosyonlar ve TL değerinde puanlarda dostlarımızı bekliyor.” dedi.

Kampanyanın oğulları Utku için tercih ettikleri Johnson Baby ürünlerinde gerçekleşmesinden mutlu olduklarını dile getiren Sabri-Rabia Keskin çifti, devamlı olarak Özhan'dan alışveriş yaptıklarını dile getirirken, “Oğlumuz için güzel bir hediye kazandık. Biz evimize yakın olduğu için devamlı olarak Özlüce Şube'den alışveriş yapıyoruz. Bugüne kadar kampanyaların ve kalitenin yanında yüzü asık hiçbir çalışan görmedik. Ne zaman gitsek herkesin güler yüzle özenle hizmet ettiğini gördük. Böyle bir hizmet kalitesinin yanında düzenledikleri kampanyalarla bizleri mutlu eden Özhan'a teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kazanan bir diğer talihli Tuğçe Dönmez Ünal ise iki aylık oğulları Ömer Asil Ünal için akülü arabanın güzel bir hoş geldin hediyesi olduğu belirtti. Ünal, “Özhan Marketler Zinciri'ni özellikle müşteri hizmetleri nedeniyle tercih ediyoruz. Kampanyaları da sürekli olarak takip ediyoruz. Babamda daha önceki bir kampanyada telefon kazanmıştı. Oğlum için güzel bir hediye oldu. Biraz daha büyüdüğünde güle güle kullanacaktır. Özhan Marketler Zinciri'ne çocuklarımızı düşünerek düzenledikleri kampanya için teşekkür ederim.” diye konuştu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri