Özhan Gönüllüleri’ne "Profesyonel" destek

03 Aralık 2015 Perşembe

Özhan Marketler Zinciri çalışanlarından oluşan Özhan Gönüllüleri Topluluğu, önceki gün gerçekleştirilen toplantıda Profesyonel Erickson Koçu İlay Yılmazlar'ı ağırladı

ozhan-gonullulerine-profesyonel-destek

Hayata geçirdikleri başarılı sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren ve tamamen gönüllülük esasıyla kurulan Özhan Gönüllüleri Topluluğu, yeni projelerine profesyonel destek alarak hız verdi. Önceki gün Özhan Kafe'de gerçekleştirilen toplantıda GİM Koçluk kurucusu Dr. İlay Yılmazlar, Özhan Gönüllüleri'ne yönelik 1 ay sürecek olan takım koçluğu çalışmaları hakkında bilgi verdi.


Yoğun katılımın sağlandığı toplantıda gönüllülere destek veren Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan da, Özhan Gönüllüleri'nin aldıkları eğitimlerin sonucunda geliştirdikleri projelerle toplumun her kesimine değer katmaya devam edeceklerini ifade etti.


Özhan Genel Müdürü İbrahim Özhan da,  Özhan Gönüllüleri'nin geliştirdikleri projelerle Bursa'ya değer katmaya devam ettiğini ifade ederek: “Takım koçluğu desteğiyle liderlik ve takım sinerjisini en üst seviyeye çıkaracak olan gönüllülerimiz, bundan sonra da toplum için faydalı olmaya devam edecekler. Yönetim olarak kendilerini kararlılıklarından dolayı kutluyor ve destekliyoruz.” dedi.


Profesyonel Erickson Koçu Dr. İlay Yılmazlar ise, Özhan Gönüllüleri topluluğunun sektörde örnek çalışmalara imza attığına dikkat çekerek: “Yapacağımız takım koçluğuyla etkili çözümlere en doğru ve en hızlı bir biçimde ulaşırken, yapıcı çatışma becerilerinin geliştirilmesiyle üyeler arasındaki iletişim ve ilişkilerde iyileştirme sağlayacağız. Özhan Gönüllüleri’nin üretkenliğindeki artışın, topluma sosyal sorumluluk projeleri olarak geri dönecek olması bize ayrı bir güç veriyor.” şeklinde konuştu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri