Özhan Market artık Paro Dünyası’nda

15 Ekim 2015 Perşembe

Sektöründe ilklerin marketi olarak dikkat çeken Özhan Marketler Zinciri, avantajlarla dolu Paro Dünyası'na adım attı

ozhan-market-artik-paro-dunyasinda

Bursa'nın ilk ve tek yerel marketler zinciri olan Özhan Marketler Zinciri Paro Dünyası'nın ayrıcalıklarını dostlarına yansıtarak, alışverişe avantaj ve keyif katacak. Özhan Kart'ın sunmuş olduğu fırsatlara Paro özelliği de eklenirken, Özhan dostlarının bu ayrıcalıklara ve Türkiye'nin ünlü markalarındaki fırsatlara ulaşabilmesi için Özhan şubelerinden Özhan Kart alması yeterli olacak. Yenilenen Paro Dünyası'yla Özhan Marketler Zinciri dostlarının ihtiyaçlarına yönelik; “Özel Günler, Gülümseten Çözümler, Alışveriş Zamanı” gibi kategorilerde özel avantajlar ve hizmetler sunacak. Ayrıca Paro'lu Özhan Kart'la anlaşmalı mağazalardan alışveriş yapan Özhan dostları da, büyük indirimler ve fırsatlarla alışveriş keyfini doyasıya yaşayacak.

Müşteri memnuniyeti ve insan odaklı çalışmaları hayata geçirmeyi ilke edindiklerini ifade eden Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan: “Türkiye'nin öncü firmalarının yer aldığı Paro Dünyası'na adım atarak, Bursa'da bir ilki gerçekleştirdik. Beyaz eşyadan ev tekstiline, otomotivden eğlence sektörüne varıncaya kadar farklı sektörleri birleştiren Paro Dünyası avantajlarından dostlarımızın yararlanabilmesi için Özhan Kart sahibi olmaları yeterli olacak. Belli dönemlerde bazı markalarla hayata geçireceğimiz kampanyalar neticesinde alışverişlerde Özhan dostlarının yüzünü güldürmeye devam edeceğiz.” dedi.


Paro'nun ilk sürprizi opet'ten
Özhan'ın Türkiye'nin önde gelen firmalarıyla işbirliği neticesinde Paro Dünyası'na özel planladığı kampanyalardan ilki Opet'le hayata geçiriliyor.  15 Ekim-31 Ekim günleri arasında Özhan Marketler Zinciri'nden 100TL'lik alışveriş yapan Opet Kartlı Özhan dostlarına, Özhan mağazalarında gönüllerince harcayabilecekleri 10 TL Paro puan hediye edilecek. Paro Dünyası,  ulusal çaptaki markalarla Özhan kalitesini bir araya getirerek, Özhan dostlarına farklı dönemlerde ayrıcalıklar yaşatmaya devam edecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri