Özhan Market şimdi de Balat’ta

27 Ekim 2015 Salı

Bursa’nın ilk yerel market zinciri ve güçlü markası Özhan Marketler Zinciri, Balat Şubesi'ni hizmete açtı

ozhan-market-simdi-de-balatta

“Siz nerede biz oradayız” sloganıyla kaliteli hizmeti ve güveni dostlarının olduğu her yere taşıyan Özhan Marketler Zinciri, hizmet ağını genişleterek Balat'lı dostlarıyla buluştu. En iyi hizmeti verebilmek için güler yüz ve özveriyle hiç durmadan çalışan Özhan’ın Bursa'daki 36’ncı mağazası olan Balat Şubesi, 500 metrekare alanda toplam 3 kasa ile dostlarını ağırlayacak.


Yoğun ilgi gören Özhan Balat Şubesi'nin açılışı, Bursa iş dünyasından önemli isimleri bir araya getirdi. Açılışa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Abdülkadir Karlık, BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk, Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı, Bursa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Aydın başta olmak üzere iş dünyasından çok sayıda üst düzey yönetici katıldı. Mağazanın açılışında konuşan konuklar, 52’nci yılını kutlayan Özhan Marketler Zinciri'nin örnek bir şirket olduğuna değinerek, yerelde kalkınmanın lokomotifinin yerel markalar olduğuna dikkat çekti. Özhan'ı Bursa'nın kalkınmasına olan desteklerinden ötürü tebrik eden konuklar, yıllardır güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeyen Özhan Marketler Zinciri Balat Şubesi'nin hayırlı olması temennisinde bulunarak hep birlikte mağazanın açılış kurdelesini kesti.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri