Özhan, “Siz neredeyseniz orada”

09 Mart 2015 Pazartesi

Bursa’nın ilk yerel market zinciri ve güçlü markası Özhan Marketler Zinciri 34'üncü şubesini Altınşehir'de açtı

ozhan-siz-neredeyseniz-orada

"Siz nerede biz oradayız" sloganıyla kaliteli hizmeti ve güveni dostlarının olduğu her yere taşıyan Özhan Marketler Zinciri, yeni şubesini Altınşehir'de açtı. Bursalı dostlarına en iyi hizmeti verebilmek için güler yüz ve özveriyle hiç durmadan çalışan Özhan’ın Altınşehir şubesi ile mağaza sayısı 34'e ulaştı. Açılışta Özhan'ı dostları yalnız bırakmazken, açılışa özel indirimler de yoğun ilgi gördü. 

Her zaman olduğu gibi Bursa’nın güvenilir markası olarak doğru karar ve güçlü adımlarla istikrarlı bir şekilde Özhan dostları için büyümeye devam ettiklerini dile getiren Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan,  “Her yeni açılan şubede, Özhan dostlarının yaşam kalitesini ileriye taşıyacak sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Özhan kalitesine ihtiyaç duyulan ve talep edilen her bölgede kontrollü bir şekilde yer alırken, sektörümüzü olumsuz etkileyecek haksız rekabet şartlarından da uzak durmaya çalışıyoruz. Güçlü alt yapımız ve uzman kadromuzla her gün 50 bin dostumuzu ağırlıyoruz. Yeni açılan Altınşehir şubemizde de Özhan samimiyetini ve sıcaklığını dostlarımıza daha güçlü vurgulayıp yansıtacağız.” dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri