Palladium AVM yılbaşına hazırlanıyor

14 Kasım 2013 Perşembe

Palladium AVM, geleneksel hale gelen yılbaşı kampanyası, tasarımı ve yılbaşına özel süslemeleriyle 2014’ü karşılamaya hazırlanıyor

palladium-avm-yilbasina-hazirlaniyor

2014 yılına girmeye az bir zaman kala Palladium AVM, yılbaşı kampanyası düzenliyor. Palladium AVM, 1 Aralık 2013–31 Ocak 2014 günleri arasında toplamda 125 TL ve katları alışveriş yapan ziyaretçilerine yeni yıl kampanyasına katılım hakkı sunuyor. Fatura veya fişleriyle kampanyaya katılan Palladium misafirleri, 1 adet Mercedes E 180, 5 adet iPhone 5s ve 5 adet iPad mini kazanma şansı yakalıyor.

Palladium yılbaşına hazır
Palladium AVM, gerçekleştireceği çekilişin yanı sıra, yeniyıl klasiği olan anime “Noel Baba ve Noel Anneler”,“Kardan Adamlar”, çocuklara şeker ve kurabiye hediye ederken isteyen ziyaretçiler yılbaşı temalı hatıra fotoğrafı köşelerinde 2013’ün son günleri fotoğraflyabilecek.

Palladium AVM düzenlediği etkinliklrin yanı sıra kırmızı, altın sarısı ve yeşilden oluşan süslemeleri, devasa çam ağacı, özel alışveriş merkezi iç ve dış ışıklandırmasıyla da yılbaşına hazırlanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri