Palm City Mersin şenliğe hazırlanıyor

11 Nisan 2014 Cuma

23 Nisan Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği ve Milano Sirki, Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde yapılacak

palm-city-mersin-senlige-hazirlaniyor

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi ana sponsorluğunda organize edilen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği’nin üçüncüsü bu yıl 19-20 Nisan günlerinde gerçekleşecek. Şenlikte geleneksel oyunlar, yarışmalar, atölye etkinlikleri, müzik dinletileri ve sürpriz etkinlikler de yer alacak.

Halat çekme, sandalye kapmaca, çuval yarışı, balon patlatma, mum yapma ve kaşıkta yumurta taşıma yarışmalarının yapılacağı şenlik 19 Nisan'da başlayacak. Şenliğin ilk günü bando orkestrası açılış yürüyüşü, açılış konuşması, halk dansları gösterileri, serbest oyunlar, yarışmalar,  okulların gösterileri, çocuk şarkıları dinletisi, illüzyon ve jonklor gösterisi, müzikal kukla tiyatrosu, animasyonlu eğlenceler gerçekleşecek.

23 Nisan etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek diğer etkinlik ise Palm City Mersin Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine birbirinden eğlenceli ve heyecanlı gösteriler sunacak olan Milano Sirki olacak. Vahşi bengal kaplanları, jonklör Angelo, palyaço Rossi, akıllı köpekler, ölüm çemberi, hava kuşak show, komik zebra, ünlü sihirbaz Yarda, halı show ve Kolombiyalı Motorcu Kardeşler gibi birbirinden eğlenceli, heyecanlı ve sıradışı gösterilerini sergileyecek Milano Sirki ailece keyifli vakit geçirmek isteyen tüm Palm City Mersin misafirlerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri