Park Afyon’da yumurta sanatı sergisi

08 Nisan 2016 Cuma

Afyonkarahisar'ın yumurta üretiminde Türkiye'nin en önemli merkezi olmasından yola çıkılarak hazırlanan proje kapsamında düzenlenen "Yumurtanın Başkentinde Yumurtadan Sanata" adlı sergi ve atölye çalışması 11 Nisan 2016 ila 17 Nisan 2016 tarihleri arasında Park Afyon AVM de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak

park-afyonda-yumurta-sanati-sergisi

Türkiye'nin en önemli yumurta oyma ustalarından Yusuf Eygören tarafından hazırlanan yumurta oyma sanatı eserlerinin sergileneceği etkinlik ve atölye çalışması 11 Nisan 2016 ila 17 Nisan 2016 tarihleri arasında Park Afyon AVM bünyesinde, Kumartaşlı Gıda markası Yumurtacım ve NG Güral Afyon Otelin destekleriyle düzenlenecek. 
İçi boşaltılmış yumurtanın özel matkap ve hassas delici aletler kullanılarak farklı bir eser haline getirildiği yumurta oyma sanatı, ince işçilik gerektiren hassas sanatlardan birisi olarak kabul ediliyor.

16- 17 Nisan 2016 tarihleri arasında Park Afyon AVM sergi alanında yumurta oyma sanatının nasıl yapıldığını katılımcılara atölye çalışmasıyla uygulayarak gösterecek olan Usta Yusuf Eygören atölye çalışması esnasında yumurta oyma sanatını denemek isteyen misafirlerine yumurta oyma sanatını öğretecek. Usta Yusuf Eygören'in yapacağı atölye çalışmaları 16-17 Nisan 2016 tarihleri arasında saat 15.00-17.00 arasında sergi alanında düzenlenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri