Park Bornova'da iki bayram arası

22 Ağustos 2012 Çarşamba

Bayramı ziyaretçileri ile birlikte kutlayan Park Bornova Outlet Center, "İki Bayram Arası" özel indirimleri ile dikkat çekiyor

park-bornovada-iki-bayram-arasi

Park Bornova Outlet Center bayramı ziyaretçileri ile birlikte kutlarken, "İki Bayram Arası" ucuzluk ve indirim günleri ile sonbahara hazırlananlara fırsatlar sunuyor. "Ucuz, hesaplı ve keyifli alışverişin merkezi" sloganı ile Egelileri ilk kez AVM ve outlet kavramı ile tanıştıran Park Bornova Outlet Center'de ramazan ve bayram her yıl olduğu gibi birbirinden renkli aktiviteler ve özel indirimlerle geçti.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, "Bayram öncesi sunulan tanbur ve ney dinletisi etkinliklerinin ardından Masalcı teyze, Hacivat- Karagöz, sos balon, yüz boyama, DJ parti, geçici dövme, palyaço, sihirbaz, Kids Club gibi etkinliklerde çocuklar ve aileleri bir arada bayram güzelliklerini yaşadılar. Ailenizin outlet’i olarak etkinliklerimizde çocuklarımıza büyük önem veriyoruz" dedi.

Park Bornova Outlet Center'de iki bayram arası sürecek özel indirim günlerinde ise indirimler ve kampanyalar yer alıyor. 50'den fazla noktasında ünlü markalar, özel indirimler ve kampanyalar sunan Park Bornova Outlet Center, sonbahar ve kışa hazırlananları bekliyor.

Aysel Öztezel, şöyle konuştu: "Park Bornova Outlet Center, gerçek outlet fiyatları ve özellikleri ile iki bayram arası birbirinden renkli, özel ve cazip indirimler sunuyor. Yüzde 70'lere varan özel indirimler, 1+1, 2+1 gibi özel kampanyalar ile yine Egelilere özel fırsatlarımız var. Park Bornova yaz aylarında süren tadilat ve yenileme çalışmalarını da büyük ölçüde tamamlayarak daha rahat ve konforlu iç mimarisi ile de ziyaretçilerine daha güzel bir ortam sunuyor. İki bayram arası cazip fırsatlarından yararlanmak için tüm Egelileri davet ediyoruz."


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri