Perakendeciler 2015’te teknolojiyi konuşacak

23 Mayıs 2014 Cuma

TPF üyeleri, geçtiğimzi ay düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2014 Konferansı ve Fuarı’nın sponsorlarını ağırladı. YZB 2014’ü değerlendiren sektör temsilcileri, teknoloji temasının işleneceği YZB 2015 ile ilgili de önerilerde bulundu

perakendeciler-2015te-teknolojiyi-konusacak

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) yönetimi, 16 – 17 Nisan günlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde altıncısı gerçekleştirilen Yerel Zincirler Buluşuyor 2014 Konferansı ve Fuarı’na destek veren firma temsilcileriyle bir araya geldi.

“Dönüşümü Başlat Geleceği Kazan” sloganı doğrultusunda bu yıl marka konusunun masaya yatırıldığı YZB 2014’ü değerlendirmek ve gelecek yıl teknoloji temasının konuşulacağı YZB 2015 ile ilgili önerileri paylaşmak üzere düzenlenen toplantıya; TPF Yönetim Kurulu üyeleri, Bölge PERDER Başkanları ve sponsor firmalar katıldı.

TPF Başkanı Mustafa Altunbilek, “Perakendeciler, üreticiler ve tedarikçiler olarak müşterilerimize değer sunmak adına bir bütün içerisinde çalışmaktayız. Ürettiğiniz ürünlerin tüketicilere ulaşması sürecinde hepimizin zincirin halkaları gibi birbirimize bağlı olduğumuzun bilincindeyiz. İnanıyoruz ki, sektörümüzün omurgası olan dağıtım kanalının, sağlıklı işlemesi için bu kanaldaki tüm oyuncuların birlikte ve bilinçli bir işbirliği içerisinde olması gerekmektedir. Bu zamana kadar birlikten güç doğar sözünde olduğu gibi bizler sizlerle sizler de bizlerle büyük bir güç olduk. Yerel perakendeciler, üretici ve tedarikçilerimizle el ele vererek verimli başarılara imza attığımızı düşünüyor ve daha çok başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyoruz. YZB’nin dağıtım kanalının tüm oyuncularını bir araya getirmesinden dolayı çok önemli. Altı yıldır başarıyla gerçekleşen ve gelenekselleşen bu organizasyonun hepimizin ortak başarısı olduğunun altını çizmek istiyorum. YZB’nin sürdürülebilirliği ve verimi için ortak akıl yürütülmesi gerekiyor. Sürdürülebilir bir başarı için gerçekleştirdiğimiz etkinliklerdeki eksiklikleri, farklı bakış açılarını masaya yatırabilmek adına bir araya geldik. Nasıl daha verimli ve etkili bir organizasyon yapıp geliştirebiliriz, bunları ortaya koyabilmek adına toplandık. Çizmiş olduğumuz üç yıllık vizyon çerçevesinde geçen yıl insan temasını, bu yıl marka temasını 2015 yılında da teknoloji temasını işleyeceğiz.”

Gelecek yıl perakende sektöründeki teknolojinin öneminin konuşulacağı YZB 2015 ile ilgili görüşlerini paylaşan sektör temsilcileri, YZB 2015’te perakende sektöründe hizmet kalitesinde fark yaratmak için rekabet aracı olarak teknoloji kullanımı, müşterilere yönelik teknolojik uygulamalar, yurt içi ve yurt dışındaki başarı hikayeleri konularının ele alınabileceği önerisini dile getirdi.

Toplantı sonunda TPF Başkanı Mustafa Altunbilek, YZB 2014’e destek veren, toplantıya katılarak görüşlerini ve önerilerini dile getiren firmalara teşekkürlerini sundu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri