Pınar, “En Beğenilen” seçildi

16 Nisan 2014 Çarşamba

Pınar Et, GFK Araştırma Şirketi tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında Paketlenmiş Et ürünleri sektörünün “En Beğenilen Şirketi” seçildi

pinar-en-begenilen-secildi

Pınar, En Beğenilen Şirketler araştırmasında birinci sırada yer aldı. GFK Araştırma Şirketi tarafından yapılan araştırmada Pınar Et, Paketlenmiş Et ürünleri sektörünün en beğenilen şirketi seçildi.

Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer, Pınar Et’in başarısıyla ilgili olarak şunları ifade etti: “Pınar Et olarak başarılı duruşumuzu, Pınar markasının tüketicilere verdiği güven sayesinde kazandığımız marka gücüne borçluyuz. Önceliği her zaman tüketicilerine en güvenilir ürünleri sunmak olan bir marka olarak, sektör profesyonelleri tarafından sektörün En Beğenilen Şirket’i seçilmemiz bizim için gurur kaynağıdır.”

Bu yıl 14’üncü kez düzenlenen ve iş dünyasının gündemini belirleyen araştırmada “En Beğenilen Şirketler”, bölge ekonomisine sağladığı katkı, bilgi ve teknoloji yatırımları, güvenilir şirket olma ve müşteri çalışan memnuniyeti sağlama gibi kriterlere göre belirlendi. Araştırmaya 500’den fazla şirketten 1500’ü aşkın orta ve üst düzey yönetici katıldı. Online gerçekleştirilen ankette, sektörlerin en beğenilen şirketlerinin yanı sıra 42 sektörün en beğenilen ilk 3 şirketi  belirlendi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri