Podium AVM’de hediyeleri kapan kazanıyor

20 Ocak 2015 Salı

Podium AVM'nin yeni promosyon etkinliği ‘Kap Kazan’, hediyeler ve indirimlerle hem eğlendiriyor hem kazandırıyor

podium-avmde-hediyeleri-kapan-kazaniyor

Podium Alışveriş Merkezi, hediye ve çekilişlerle organize ettiği keyifli promosyonlara bir yenisini ekliyor. Hem eğlendiren hem kazandıran "Kap Kazan" çekilişi ile müşteriler yaptıkları alışverişe, kazandıkları hediyeleri de ekliyor.

19-23 Ocak ile 26-30 Ocak günleri arasında yapılan her 100 TL'lik alışveriş, Podium AVM müşterilerini Kap Kazan kabinine götürüyor. Hediye kabinine girenler, uçuşan hediyeleri yakalamaya çalışıyor ve kaptığını kazanıyor. Baş döndüren hediyeleri kapanlar hem eğleniyor, hem kazanıyor.

Promosyon kapsamına giren markalar arasında pek çok seçenek mevcut. Bambi, Barok Deri, Benetton, Colin's, Çetinkaya, Kaplan Kuyumculuk, Kiğılı, Deichmann, Matilla, Optikent, Toyzz Shop ve Samsung gibi büyük markalar da kampanyadaki seçenekler arasında yer alıyor. Hediyeler, sadece giyim ya da elektronik kategorileriyle sınırlı değil; Dürümelle, Food4U, Şah Antep ve Kahve Dükkanı gibi yeme-içme bölümünden birçok markanın hediye kuponlarını da kazanmak mümkün. Hediye ve indirim kuponları 28 Şubat gününe kadar kullanılabiliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri