Rekor Sanko Park’ta kırılıyor

10 Eylül 2013 Salı

Sanko Park AVM’de Sanko sponsorluğunda “2’nci Dünya Ebru Günü Festivali” kapsamında, Guinness rekor denemesi yapılacak

rekor-sanko-parkta-kiriliyor

2’nci Dünya Ebru Günü etkinlikleri organizasyonunu üstlenen Gaziantepli ebru sanatçısı, Anadolu Süsleme Sanatları Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Mesut Osmanlıoğlu, 13-22 Eylül günleri arasında gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında Guinness rekor denemesinin yanı sıra, “Sesler ve Renkler” teması ile sergi ve sempozyum düzenleyeceklerini söyledi.

Ayrıca Osmanlıoğlu, rekor denemesinin, Sanko Park’ta 14 Eylül Cumartesi günü saat 15.00’te, Sanko Holding’in ana sponsorluğunda yapılacağına vurgu yaptı.

Bunun yanı sıra Osmanlıoğlu, “Rekor denemesini başardığımızda, tescili Sanko’nun yanı sıra, Gaziantep’in birlik–beraberliği ve ortak aklın yansıması olarak, Valilik ve Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere bir dizi resmi kurum ile Sanayi ve Ticaret Odaları adına yapılacaktır” diye konuştu. Osmanlıoğlu, bu sayede Gaziantep’in Gazi unvanının yanına, Guinness Rekorlu Şehir unvanını da eklemiş olacaklarına dikkati çekti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri