Rezan Kiraz Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’ne geliyor

27 Kasım 2013 Çarşamba

Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ünlü astrolog, yazar ve araştırmacı Rezan Kiraz’ı ağırlıyor

rezan-kiraz-carrefour-bursa-alisveris-merkezine-geliyor

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 8 Aralık Pazar günü saat 15.00’te astrolog, yazar ve araştırmacı Rezan Kiraz’ı konuk edecek. Kiraz ziyaretçilerin sorularını yanıtlarken, burçlara göre 2014 tahminleri, yeni yılda burçları bekleyenler, 2014 yılı beklentileri gibi konulara da değinecek.

Yaklaşık 20 yıldır, profesyonel bir şekilde araştırmacı yazar olarak astroloji bilimiyle ilgilenen Rezan Kiraz, 2011’den beri yenilenen yüzüyle Bursalılara hizmet vermeye devam eden Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerinin sorularını yanıtlaycak.

Carrefour Bursa, 100 bin metrekare alan üzerine kurulu yapısı ve 10 bin metrekarelik alana sahip CarrefourSA Hipermarket’iyle Teknosa, Bimeks, Koçtaş, Yataş, Flo, Koton, LCW, DeFacto, Joker gibi büyük mağazaların yanı sıra yerli ve yabancı 131 markaya, Bursa’daki çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine sahip olarak hizmet veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri