SAMMAR 32 şubeye ulaştı

11 Şubat 2013 Pazartesi

Samsun Grup Marketçilik AŞ, 32’nci şubesini Selahiye Mahallesi’nde açtı

sammar-32-subeye-ulasti

Yeni şubenin açılışına Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Mirzaoğlu, Samsun Borsa Başkanı Sinan Çakır’ın yanı sıra Karadeniz Perder Üyeleri, Sammar Yönetim Kurulu Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Açılış töreninde konuşan Samsun Grup Marketçilik AŞ (SAMMAR) Genel Müdür Yalçın Yıldırım, Samsunlu yerel market sahipleri tarafından güç birliği ile meydana getirilen SAMMAR’ın Samsunluların desteği ve ilgisi ile büyümesini sürdürerek bugün 32’nci şubesini açtığını söyledi.

SAMMAR’ın kentin 20 yıllık mağaza markalarının bir araya gelerek oluşan bir yapı olduğunu anlatan Yıldırım, “Yaklaşık 400 metrekare alan üzerine oluşturulan şubemizde 15 çalışanla hizmet vereceğiz. Amacımız, Samsun halkına kaliteli ürünü en ekonomik fiyatlarla sunmak” dedi.

SAMMAR’ın Samsunluların ortak yatırımı anlamında güzel ve verimli bir örnek olduğunu söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da benzer yatırımları her zaman destekleyeceklerini belirtti. 

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri